Liverpool se opět vrací na vrchol Premier League

Mistrovství Premier League bylo vždy horkým tématem, tentokrát ve 32. kole fokusové války, obra Liverpoolu Premier League doma proti Tottenhamu Hotspurovi. Toto je klíčová událost pro Liverpool a Manchester City. To je také zájem tisíců fanoušků v Fotbalové Dresy.

V 16. minutě hry Robertson pomohl Firminovi s hlavičkou a uspěl, Liverpool 1-0 Tottenham Hotspur. Ve druhé polovině hry budou obě strany opět bojovat. V 70. minutě byl míč spojen Tottenhamem Hotspurem přes tým pro více hráčů a Tottenham Hotspur vyrovnal 1-1 Liverpool. V 90. minutě předal Arnold míč po levé straně pokutového území. Salah zamířil na 11. Dres Liverpoola Lauris zasáhl míč do Alderweireldu. Vlastní gól, Liverpool2-1 zabíjí Tottenham Hotspur! Nakonec Liverpool 2-1 uzavřel vítězství.

Na konci hry, Liverpool 2-1 porazil Tottenham Hotspur a vrátil se na vrchol s 2 body před Manchester City v jednom zápase.