Juventus porazil 2-1S.S. Lazio

V 21. kole Serie A začala olympijská hra na olympijském stadionu v Římě a Juventus hrál proti Laziu. Ronaldo kopl míč a pomohl Juventus 2: 1 reverzní S.S. Lazio, vyvrcholil tříhry. Ronaldo s Fotbalové Dresyč. 7 dokazuje jeho cenu za své vlastní činy.

V 10. minutě prvního pololetí mezi oběma stranami nebyla žádná práce, ale nic nebylo. Na konci poloviny jsou obě strany dočasně svázány 0: 0. Ve druhé polovině Yibian znovu bojoval. V 59. minutě Emre Can míří míč a náhodně dává míč do vlastní sítě. SS S. Lazio vede Juventus 1: 0. V 74. minutě Cancelo, který přišel z lavičky, lehce skóroval před brankou a žil Juventus 1: 1, aby svázal skóre. V 87. minutě byl hráč C.S. Lazio z pokutového území. Rozhodčí udělil trest a Ronaldo střílel. Juventus skóre 2-1. Tisíce věrných fanoušků mají své vlastní Dres Juventus.

Nakonec Juventus 2-1 obrátil Lazio, liga nadále zůstala neporažená.