Arsenal2-3 prohrál s Crystal Palace

V sezóně 2018/19 proběhlo 35. kolo Premier League v Arsenalu a Crystal a Arsenal ztratil 2-3 doma v Crystal Palace. Arsenal se umístil na čtvrtém místě v lize. Po válce je v Premier League stále čtvrtá. Fanoušci budou ve svých Fotbalové Dresyi nadále fandit. Desetinásobná série Arsenalu v Premier League je také u konce.

V 17. minutě se v této soutěži ujal Crystal Palace. Bentke otevřel bodování a Crystal Palace 1-0 se ujal vedení! Arsenal vyrovnal skóre v 47. minutě a Özil vstřelil úspěšný gól pro tým, 1-1! Fanoušci oblečeni v Dres Arsenalfandí Özilovi. Crystal Palace v 61. minutě opět vstřelil, Zaha rozbil dveře a Crystal Palace opět překonal skóre 1-2! Crystal Palace je v příštích 69 minutách, McArthur rozšiřuje skóre pro Crystal Palace, Arsenal1-3Crystal Palace! Arsenal se v 77. minutě vrátil do města, Aubameyang rozbil dveře, 2-3!

Na konci hry, Arsenal prohrál 2-3 doma Crystal Palace.